Kövess bennünket

közösségi
oldalaink

Már csak
van hátra.

hugoo

EYOF 2017 - GYŐR, július 26

Az EYOF 2017 részletes napi programja:

                    

Atlétika Olimpiai Sportpark 10:00 B Q kalapácsvetés A csop.
Atlétika Olimpiai Sportpark 10:20 G Q súlylökés AB
Atlétika Olimpiai Sportpark 10:30 G R1 200m
Atlétika Olimpiai Sportpark 10:35 G Q rúdugrás AB
Atlétika Olimpiai Sportpark 10:55 B R1 200m
Atlétika Olimpiai Sportpark 11:20 G R1 400m gát
Atlétika Olimpiai Sportpark 11:30 G Q hármasugrás AB
Atlétika Olimpiai Sportpark 11:30 B Q kalapácsvetés B csop.
Atlétika Olimpiai Sportpark 14:40 G Q diszkoszvetés A csop.
Atlétika Olimpiai Sportpark 15:10 B SF 400m
Atlétika Olimpiai Sportpark 15:30 G SF 400m
Atlétika Olimpiai Sportpark 15:45 G Q diszkoszvetés B csop.
Atlétika Olimpiai Sportpark 15:55 B SF 200m
Atlétika Olimpiai Sportpark 16:00 B F rúdugrás
Atlétika Olimpiai Sportpark 16:10 G F súlylökés
Atlétika Olimpiai Sportpark 16:15 G SF 200m
Atlétika Olimpiai Sportpark 16:35 B F távolugrás
Atlétika Olimpiai Sportpark 16:45 B F 110m gát
Atlétika Olimpiai Sportpark 17:00 B F gerelyhajítás
Atlétika Olimpiai Sportpark 17:05 B F 400m
Atlétika Olimpiai Sportpark 17:20 G F 800m
Atlétika Olimpiai Sportpark 17:35 G F 3000m
Atlétika Olimpiai Sportpark 18:05 B F 1500m
Judo Olimpiai Sportpark 10:00 G F -48kg
Judo Olimpiai Sportpark 10:00 G F -52kg
Judo Olimpiai Sportpark 10:00 B F -60kg 
Judo Olimpiai Sportpark 10:00 B F -66kg
Kajak-kenu Aranypart II 9:00 G SF K1 500m
Kajak-kenu Aranypart II 9:00 B SF K1 500m
Kajak-kenu Aranypart II 9:00 G SF C1 500m
Kajak-kenu Aranypart II 9:00 B SF C1 500m
Kajak-kenu Aranypart II 9:00 G SF K2 500m
Kajak-kenu Aranypart II 9:00 B SF K2 500m
Kajak-kenu Aranypart II 9:00 M SF K4 mix 500m
Kajak-kenu Aranypart II 9:00 M SF C2 mix 500m
Kajak-kenu Aranypart II 15:00 G F K1 500m
Kajak-kenu Aranypart II 15:00 B F K1 500m
Kajak-kenu Aranypart II 15:00 G F C1 500m
Kajak-kenu Aranypart II 15:00 B F C1 500m
Kajak-kenu Aranypart II 15:00 G F K2 500m
Kajak-kenu Aranypart II 15:00 B F K2 500m
Kajak-kenu Aranypart II 15:00 M F K4 mix 500m
Kajak-kenu Aranypart II 15:00 M F C2 mix 500m
Kézilabda AUDI Arena 13:30 G A ROU-HUN
Kézilabda AUDI Arena 14:10 B A DEN-HUN
Kézilabda AUDI Arena 15:30 G A NOR-NED
Kézilabda AUDI Arena 16:10 B A CRO-GER
Kézilabda AUDI Arena 17:30 G B FRA-MNE
Kézilabda AUDI Arena 18:10 B B ESP-ISL
Kézilabda AUDI Arena 19:30 G B DEN-RUS
Kézilabda AUDI Arena 20:10 B B FRA-SLO
Kosárlabda Egyetemi Kiscsarnok 12:15 G B TUR-ESP
Kosárlabda Bercsényi iskola 12:15 B B EST-HUN
Kosárlabda Egyetemi Kiscsarnok 14:30 G A LTU-HUN
Kosárlabda Bercsényi iskola 14:30 B A BIH-CRO
Kosárlabda Egyetemi Kiscsarnok 16:45 G B ITA-BLR
Kosárlabda Bercsényi iskola 16:45 B B TUR-LTU
Kosárlabda Egyetemi Kiscsarnok 19:00 G A GER-CZE
Kosárlabda Bercsényi iskola 19:00 B A ITA-FIN
Röplabda Széchényi Egyetemi  Csarnok 11:30 B A RUS-CZE
Röplabda Széchényi Egyetemi  Csarnok 11:40 G B ITA-GER
Röplabda Széchényi Egyetemi  Csarnok 14:00 B B ITA-FRA
Röplabda Széchényi Egyetemi  Csarnok 14:10 G A SRB-RUS
Röplabda Széchényi Egyetemi  Csarnok 16:30 B A POL-HUN
Röplabda Széchényi Egyetemi  Csarnok 16:40 G B BLR-NED
Röplabda Széchényi Egyetemi  Csarnok 19:00 B B TUR-BEL
Röplabda Széchényi Egyetemi  Csarnok 19:10 G A SLO-HUN
Tenisz Olimpiai Sportpark 9:00 G S3 egyes
Tenisz Olimpiai Sportpark 9:00 B S3 egyes
Tenisz Olimpiai Sportpark 9:00 G S2 páros
Tenisz Olimpiai Sportpark 9:00 B S2 páros
Torna Olimpiai Sportpark 10:00 G Q egyéni
Torna Olimpiai Sportpark 10:00 G F csapat
Torna Olimpiai Sportpark 10:00 G Q talaj
Torna Olimpiai Sportpark 10:00 G Q ugrás
Torna Olimpiai Sportpark 10:00 G Q felemáskorlát
Torna Olimpiai Sportpark 10:00 G Q gerenda
Úszás Aqua Sportközpont 9:00 G H 100m mell
Úszás Aqua Sportközpont 9:00 G H 200m hát
Úszás Aqua Sportközpont 9:00 B H 200m vegyes
Úszás Aqua Sportközpont 9:00 G H 400m vegyes
Úszás Aqua Sportközpont 9:00 B H 200m mell
Úszás Aqua Sportközpont 9:00 G H 200m vegyes
Úszás Aqua Sportközpont 17:00 G F 100m gyors
Úszás Aqua Sportközpont 17:04 G F 200m hát
Úszás Aqua Sportközpont 17:09 B F 200m hát
Úszás Aqua Sportközpont 17:15 G SF 100m mell
Úszás Aqua Sportközpont 17:40 B F 200m vegyes
Úszás Aqua Sportközpont 17:45 G F 400m gyors
Úszás Aqua Sportközpont 17:53 B F 50m gyors
Úszás Aqua Sportközpont 17:55 G F 200m vegyes

Szurkolói füzet

Szurkolói füzet

Győr térkép

Győr térkép

Polgármesteri köszöntő

Borkai ZsoltKedves Sportbarát,
Kedves Látogató!
Sok szeretettel köszöntöm a 2017-es győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál hivatalos honlapján.

Nagy megtiszteltetés Magyarország és Győr városa számára, hogy elnyerte a 2017-es Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál rendezési jogát.

tovább olvasom

Rendező

Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata

HugooPost

HugooPost

Eyof kisérőprogramok

Hivatalos partnerek

Magyarország KormányaMagyar Olimpiai BizottságMagyar Atlétikai SzövetségMagyar Judo SzövetségMagyar Kerékpár SzövetségMagyar Kézilabda SzövetségMagyar Kosárlabda SzövetségMagyar Röplabda SzövetségMagyar Tenisz SzövetségMagyar Torna SzövetségMagyar Úszó SzövetségMagyar Kajak-Kenu SzövetségSzéchenyi István Egyetem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gyémánt fokozatú támogatók

Audi Hungaria  Delta csoport  ScitecGyőr Projekt GyőrSzol 

Arany fokozatú támogatók

AgroFeed Friesland Chango  QP Szentkirályi Kékkúti (Theodora)  Vidanet

Ezüst fokozatú támogatók

Ceres Coop Dr. Gogl Praktiker

Bronz fokozatú támogatók

Csipet snackÉdes Napok Eudent FodorHatos és társaDr. Orto MC Donalds Media Markt Palatia  ewopharmaRoland Divatház Vill-Korr

Médiapartnerek

M4 Nemzeti Sport Győr+ média Kisalföld Funzine

Szervezők

Győr MOB

Rendszerinformáció

A weboldal 320px-es felbontás alá nincs optimalizálva.

Kérjük tekintse meg nagyobb felbontású eszközről oldalunkat!